Taksit Seçenekleri
Peşin Fiyatına 2 - 12 Taksit
Tek Çekim ve Havale - EFT
%10 İndirim
Destek Merkezi
Sipariş ve Bilgi Hattı  
0 212
493 0 100
Neden Pirlantacilar.com?
  • %100 müşteri memnuniyeti
  • Profesyonel hizmet anlayışı
  • 1024 Bit güvenli alışveriş
  • Sertifika ve ambalaj
  • Ücretsiz sigortalı kargo
  • 2 - 12 ay vade farksız taksit
E-Bülten Aboneliği
Kampanya, indirim ve yeni ürünlerimizden haberdar olmak için listemize kayıt olunuz.

Hakkımızda

pirlantacilar.com içinde bulunduğu mücevher sektöründe, yılların kazandırdığı deneyim ve eşsiz tasarımları ile Türkiye’nin en büyük online pırlanta satan firmalarından biridir. Dünden bugüne daima daha güzel, daha kaliteli ve daha özgün olanı üretmeye çalışan pirlantacilar.com, her yeni tasarımla farklı bir bakış açısını ortaya çıkarıyor. Sürekli yenilenmenin, sektörün lideri olarak kalabilmenin vazgeçilmez öğesi olduğunun bilincinde olan pirlantacilar.com, her tasarımda farklı bir ‘ siz ’ i ortaya çıkarmayı ilke edinmiştir.
Özgün tasarımlarında pırlantayı en zarif şekilde kullanarak farkını ortaya koyan pirlantacilar.com, şu ana kadar katılmış olduğu tüm uluslararası fuarlarda en çok ziyaret edilen markalardan biri olmaktadır. Müşteri portföyü her geçen gün genişleyen pirlantacilar.com, yurtiçinde sahip olduğu başarıyı, uluslararası alanda da kendine çektiği ziyaretçi sayısıyla tescillemiş durumdadır.
pirlantacilar.com, en büyük hedeflerinden biri olarak dünya markası olmayı seçmiş ve bu doğrultuda gerek kurumsal yapısı, gerekse ürün ve hizmet kalitesini her geçen gün arttırarak dünya mücevher sektörünü yakından takip etmektedir. Türkiye’de elinde bulundurduğu sektör liderliğini ve tecrübesini en üst seviyede değerlendirerek dünya mücevher sektöründe Türkiye’yi başarıyla temsil etmek için yoğun tempodaki çalışmalarına devam etmekte ve mücevher sektöründeki kaliteyi sürekli yükseltmek amacındadır. Her zevke uygun modellerini online mağazasında tüketicilerin beğenisine sunmaktadır. pirlantacilar.com, sektördeki bir çok firmanın ulaşmak istediği oldukça yüksek bir konumda bulunmakta ve sektör liderliğini devam ettirmektedir.
pirlantacilar.com tüm sektör içerisinde takip edilen, kuyumcuların ve üreticilerin kendilerine baz aldıkları ve çoğu kategoride fiyatları belirleyen sitelerden biridir.
pirlantacilar.com internet üzerinden online satış hizmeti veren, geleceği gören, vizyon sahibi bir firma olup, yanılıp deneyerek öğrenmeye çalışan elektronik ticaret sitelerinden değil, işini bilen gerçek anlamda profesyonel bir kadroya sahiptir. Önümüzdeki bir yıl içerisinde de Türkiyenin kendi sektöründe lider e-ticaret firması olacak ve bu yolda gece gündüz demeden hızla yoluna devam etmektedir.
Firmamız, kuyumculuğun yanında gayrimenkul sektöründe de şirketleri olup bu alanda da oldukça başarılı bir geçmişe sahiptir.
E-ticaret olarak ise bir süre sonra sadece Türkiye değil Avrupa Birliği ülkelerinde de ürünlerimiz satışa sunulacaktır. Bununla ilgili lojistik alt yapısı çalışmaları yapılmaktadır.
Vizyon; uluslar arası bir marka olmak, hızlı, kârlı bir şekilde büyümek
Misyon; yenilikçi ürünler ve pazarlama uygulamalarıyla pırlantacılık endüstrisinin gelişiminde öncü olmak.
Kalite;
- Ürün kalitemizle, model çeşitliliğimizle ve satış sonrası hizmetlerimizle müşteri memnuniyeti sağlamak
- Koleksiyonlarımızla ve yeni ürünlerimizle müşteri isteklerini sürekli olarak karşılamak
- Müşterilerimize zamanında teslimat yapmak
- Şirketimizdeki faaliyetlerin kalite yönetim sistemi şartlarına uygunluğunu sağlamak ve sürekli iyileştirmektir